slaapkamer
Meer bed met de 100° van Christian Spiess
Ontwerper Christian Spiess is een meester in het samensmelten van vorm en functie. Zijn bed 100° is daar een mooi voorbeeld van.
De dubbelwandigheid van de bedrand in combinatie met die panelen maken dat je oneindig kan variëren. Staat het bed vrij in een ruimte en heb je behoefte aan een hoofdeind waar je een kussen tegenaan kan zetten om heerlijk te lezen? Schuif eenvoudig één van de 3 panelen tussen de bedrand en het bed heeft zowel een nieuwe functie als een nieuwe look!

Ook het nachtkastje kun je vrij plaatsen; deze klik je namelijk eenvoudig aan de bedrand op een plek naar keuze. Doordat de randen van het bed onder een hoek van 100 graden staan, ontstaat er een uitnodigend, dynamisch beeld. Vandaar ook de naam: 100° .
Momenteel werkt Christian als ontwerper in het ontwerpteam van Ronan & Erwan Bouroullec.







Gerelateerde posts
Ontwerper
Marc Th. van der Voorn studeerde in 2001 af aan de Kunstacademie Minerva in Groningen in de richting interieurarchitectuur. Datzelfde jaar richt hij
AAN-UIT Lichtontwerpen op en legt daarmee de basis voor een loopbaan als zelfstandig ontwerper.
Gratis brochures aanvragen
Tuinverlichting van Garden Lights
Tuinverlichting van jonge Nederlandse ontwerpers met oog voor design en functionaliteit. De eenvoudige wijze
van installeren maakt deze verlichting toegankelijk voor iedereen.
Vraag nu de brochure aan »
Gietvloeren: meer dan mooi!
Ode verzorgt exclusieve gietvloeren die een uitstekende basis vormen voor je interieur.
Tijdloos, mooi en eenvoudig te onderhouden, dat zijn de gietvloeren van Ode aan de Vloer.
Vraag nu de brochure aan »
Gratis keukenboek van Uw Keukenspeciaalzaak
Ontvang 'Een boek vooraf'. Meer dan 80 pagina's aan nuttige keukeninformatie en praktische tips over zaken waar je op moet
letten voordat je je keuken koopt. Het boek bevat alle ingrediënten voor het samenstellen van je eigen droomkeuken. Duidelijk
en helder geschreven, met mooie foto's. Ter oriëntatie én inspiratie. Gratis en binnen enkele dagen in huis!
Vraag het boek hier aan »