• GIMMII Home
  • GIMMII Magazine
  • Woonbrochureservice
  • Insturen

De toekomst van de muur? Change it!

rounded corner

De Change It die je op de foto’s ziet, is een concept van ontwerper Amirko, ook wel bekend als Amirkhan Abdurakhmanov. En de Change It is misschien wel de toekomst van hoe we met onze muren zullen omgaan. We hoeven niet meer de verfpot en kwast ter hand te nemen. Voortaan kunnen we elke dag, week of wanneer we maar willen het uiterlijk van onze kamer drastisch veranderen. Het werkt via een grote muur die voorzien is van driehoeken die je kunt draaien. Elk van de driehoekjes heeft een andere kleur. Wit, zwart, of een geleidelijke regenboog. Je kunt er de gekste combinaties mee maken en ook bijvoorbeeld teksten achterlaten. Voor de toekomst zou het leuk zijn als je naast deze kleuren ook andere kleuren of prints zou kunnen kiezen.

changeit02

changeit03

changeit05

Bron: Yanko

Gerelateerde posts




Gratis brochures aanvragen

Garden Lights TuinverlichtingTuinverlichting van Garden Lights
Tuinverlichting van jonge Nederlandse ontwerpers met oog voor design en functionaliteit. De eenvoudige wijze van installeren maakt deze verlichting toegankelijk voor iedereen.
Vraag nu de brochure aan »
Gietvloeren van Ode aan de VloerGietvloeren: meer dan mooi!
Ode verzorgt exclusieve gietvloeren die een uitstekende basis vormen voor je interieur. Tijdloos, mooi en eenvoudig te onderhouden, dat zijn de gietvloeren van Ode aan de Vloer.
Vraag nu de brochure aan »
Keukens van Uw KeukenspeciaalzaakGratis keukenboek van Uw Keukenspeciaalzaak
Ontvang 'Een boek vooraf'. Meer dan 80 pagina's aan nuttige keukeninformatie en praktische tips over zaken waar je op moet letten voordat je je keuken koopt. Het boek bevat alle ingrediënten voor het samenstellen van je eigen droomkeuken. Duidelijk en helder geschreven, met mooie foto's. Ter oriëntatie én inspiratie. Gratis en binnen enkele dagen in huis!
Vraag het boek hier aan »