• GIMMII Home
  • GIMMII Magazine
  • Woonbrochureservice
  • Insturen

Een tafel die tot leven komt

Een tafel met verschillende vakjes. Vakjes waar je vissen in kan laten zwemmen en planten of gras in kan laten groeien. Zo’n tafel waar altijd wat gebeurt en die elke dag anders is. Zo’n tafel heeft Jin-woog Koo van het Koreaanse designers collectief Design Nothing ontworpen.

Het leuke van de tafel is dat er altijd iets nieuws te zien is. Het is in beweging en je raakt daardoor nooit uitgekeken. De planten groeien en de vissen zwemmen. Een meubelstuk wat iedereen nieuwsgierig zal maken, helemaal kinderen! Delen van de tafel kun je bedekken met een glasplaat, bijvoorbeeld als je bezoek hebt. Het schijnt alleen niet zo heel prettig te zijn voor de vissen en toegegeven, als je een plant erin heb staan wordt dat ook wel lastig.

Misschien is dit trouwens juist wel een ontwerp wat zich uitstekend leent voor een paar eigen planken en wat spijkers!

Gerelateerde posts




Gratis brochures aanvragen

Garden Lights TuinverlichtingTuinverlichting van Garden Lights
Tuinverlichting van jonge Nederlandse ontwerpers met oog voor design en functionaliteit. De eenvoudige wijze van installeren maakt deze verlichting toegankelijk voor iedereen.
Vraag nu de brochure aan »
Gietvloeren van Ode aan de VloerGietvloeren: meer dan mooi!
Ode verzorgt exclusieve gietvloeren die een uitstekende basis vormen voor je interieur. Tijdloos, mooi en eenvoudig te onderhouden, dat zijn de gietvloeren van Ode aan de Vloer.
Vraag nu de brochure aan »
Keukens van Uw KeukenspeciaalzaakGratis keukenboek van Uw Keukenspeciaalzaak
Ontvang 'Een boek vooraf'. Meer dan 80 pagina's aan nuttige keukeninformatie en praktische tips over zaken waar je op moet letten voordat je je keuken koopt. Het boek bevat alle ingrediënten voor het samenstellen van je eigen droomkeuken. Duidelijk en helder geschreven, met mooie foto's. Ter oriëntatie én inspiratie. Gratis en binnen enkele dagen in huis!
Vraag het boek hier aan »