studeerkamer
Ergonomisch verantwoord cartoon krukje
Op de NeoCon 2010 beurs in Chicago presenteerde VS America hun cartoon-achtige Hokki kruk. Een lichtgewicht ergonomische kruk met een concave basis die het mogelijk maakt om in alle richtingen rond te bewegen.
Bewegen met de heupen
Dat heen en weer bewegen is niet alleen goed om de wervelkolom te ontspannen, maar het helpt ook nog eens om je heupen op een natuurlijke wijze te laten bewegen. Wanneer je je namelijk beweegt tijdens het zitten gaat je bloed sneller stromen waardoor er meer zuurstof naar je hersenen gaan. Handig als je aan het schaken bent en je je kop er goed bij moet houden! Daarnaast ziet hij er ook ontzettend vrolijk en speels uit. Bijna als een kinderstoeltje!
Voor meer informatie kijk je op de website van VS America.


Bron: Contemporist
Gerelateerde posts
Elize is de Benjamin van het gezelschap. Soms sprakeloos, maar meestal vol vuur schrijft ze zoals ze leeft, met passie en een goed glas wijn. Ze laat zich inspireren door de ogenschijnlijk normale dingen in het leven en zet daar vrijwel altijd vraagtekens bij. Overleeft niet al te lang in een Leenbakker.
Gratis brochures aanvragen
Tuinverlichting van Garden Lights
Tuinverlichting van jonge Nederlandse ontwerpers met oog voor design en functionaliteit. De eenvoudige wijze
van installeren maakt deze verlichting toegankelijk voor iedereen.
Vraag nu de brochure aan »
Gietvloeren: meer dan mooi!
Ode verzorgt exclusieve gietvloeren die een uitstekende basis vormen voor je interieur.
Tijdloos, mooi en eenvoudig te onderhouden, dat zijn de gietvloeren van Ode aan de Vloer.
Vraag nu de brochure aan »
Gratis keukenboek van Uw Keukenspeciaalzaak
Ontvang 'Een boek vooraf'. Meer dan 80 pagina's aan nuttige keukeninformatie en praktische tips over zaken waar je op moet
letten voordat je je keuken koopt. Het boek bevat alle ingrediënten voor het samenstellen van je eigen droomkeuken. Duidelijk
en helder geschreven, met mooie foto's. Ter oriëntatie én inspiratie. Gratis en binnen enkele dagen in huis!
Vraag het boek hier aan »