• GIMMII Home
  • GIMMII Magazine
  • Woonbrochureservice
  • Insturen

Pret op het toilet

Which hole in one?

Een béétje fout, maar vooral heel grappig. Ik heb het over de Toilet Golfset voor de fanatiekeling die zelfs op de wc wil oefenen. Het is minder gezellig dan met je vrienden de baan op en zéker niet geschikt om te netwerken door met je klanten een rondje te doen, maar het kost in ieder geval een stuk minder tijd!

Toiletgolf
Met dit winterweer is deze wc-set trouwens helemaal geen overbodige luxe. Je moet toch een beetje in vorm blijven. Ik denk dat de kinderen het ook geweldig vinden.

Voor € 14,95 heb je een ‘putting green’, 2 golfballetjes, een putter, een vlag en een ‘do not disturb’-bordje. Geen geld. Mijn enige vraagteken zet ik eigenlijk bij de hygiëne van deze gadget, hopelijk is hij net zo goed te wassen als een toiletmatje!

Te koop via de Gadgethouse.

Gerelateerde posts




Gratis brochures aanvragen

Garden Lights TuinverlichtingTuinverlichting van Garden Lights
Tuinverlichting van jonge Nederlandse ontwerpers met oog voor design en functionaliteit. De eenvoudige wijze van installeren maakt deze verlichting toegankelijk voor iedereen.
Vraag nu de brochure aan »
Gietvloeren van Ode aan de VloerGietvloeren: meer dan mooi!
Ode verzorgt exclusieve gietvloeren die een uitstekende basis vormen voor je interieur. Tijdloos, mooi en eenvoudig te onderhouden, dat zijn de gietvloeren van Ode aan de Vloer.
Vraag nu de brochure aan »
Keukens van Uw KeukenspeciaalzaakGratis keukenboek van Uw Keukenspeciaalzaak
Ontvang 'Een boek vooraf'. Meer dan 80 pagina's aan nuttige keukeninformatie en praktische tips over zaken waar je op moet letten voordat je je keuken koopt. Het boek bevat alle ingrediënten voor het samenstellen van je eigen droomkeuken. Duidelijk en helder geschreven, met mooie foto's. Ter oriëntatie én inspiratie. Gratis en binnen enkele dagen in huis!
Vraag het boek hier aan »