• GIMMII Home
  • GIMMII Magazine
  • Woonbrochureservice
  • Insturen

Lekker dubbel

Harmonieus zitten: Twin werd ontworpen door de tweelingzussen Tineke & Marieke Willems. Deze multi-designers doen naast product design ook grafisch ontwerp, interieur design, mode styling & conceptontwikkeling.

Deze serie buitenmeubelen werd gemaakt voor het label Dutch Summer dat meubelen produceert die ze zelf altijd wilden hebben, maar nooit konden vinden. Dutch Summer werd opgericht in 2009 en op de site lezen we: “De Twin staat voor dubbele stijl. Schitterend als luxe buitenset. Eigenzinnig als binnenmeubel. Of zoals de designers zeggen: Hij streelt het oog. En kust de kont.” We weten niet wat we liever hebben, maar de Twin willen we wel.

Vreemd detail: in de campagnefotografie laat Dutch Summer terloops een hondje tegen een van de poefjes van Tweelink aanplassen. Niet smakelijk, wel grappig.

Dubbelcheck de design tuinbank naast andere meubelen op Liever interieur.

Gerelateerde posts




Gratis brochures aanvragen

Garden Lights TuinverlichtingTuinverlichting van Garden Lights
Tuinverlichting van jonge Nederlandse ontwerpers met oog voor design en functionaliteit. De eenvoudige wijze van installeren maakt deze verlichting toegankelijk voor iedereen.
Vraag nu de brochure aan »
Gietvloeren van Ode aan de VloerGietvloeren: meer dan mooi!
Ode verzorgt exclusieve gietvloeren die een uitstekende basis vormen voor je interieur. Tijdloos, mooi en eenvoudig te onderhouden, dat zijn de gietvloeren van Ode aan de Vloer.
Vraag nu de brochure aan »
Keukens van Uw KeukenspeciaalzaakGratis keukenboek van Uw Keukenspeciaalzaak
Ontvang 'Een boek vooraf'. Meer dan 80 pagina's aan nuttige keukeninformatie en praktische tips over zaken waar je op moet letten voordat je je keuken koopt. Het boek bevat alle ingrediënten voor het samenstellen van je eigen droomkeuken. Duidelijk en helder geschreven, met mooie foto's. Ter oriëntatie én inspiratie. Gratis en binnen enkele dagen in huis!
Vraag het boek hier aan »