• GIMMII Home
  • GIMMII Magazine
  • Woonbrochureservice
  • Insturen

Ultieme design reisklok

rounded corner

Een klokje in de vorm van een vat met twaalf verschillende kanten waarin elk twee grote wereldsteden staan gegraveerd. Dat is de World Time Clock van de Nederlandse ontwerpster Charlotte van der Waals. De 24 steden vertegenwoordigen de 24 verschillende tijdzones die de wereld kent. Door het klokje te rollen kun je de tijd zien in de stad die bovenop staat.

Het klokje is verkrijgbaar voor omgerekend € 60,- via de website van MoMA (Museum of Modern Art). Een waardevol klokje voor Rocksterren en zakenlieden als Ryan Bingham’s (George Clooney in Up in the air). Maar natuurlijk ook voor de fervente reizigers en de design liefhebbers!

Gerelateerde posts




Gratis brochures aanvragen

Garden Lights TuinverlichtingTuinverlichting van Garden Lights
Tuinverlichting van jonge Nederlandse ontwerpers met oog voor design en functionaliteit. De eenvoudige wijze van installeren maakt deze verlichting toegankelijk voor iedereen.
Vraag nu de brochure aan »
Gietvloeren van Ode aan de VloerGietvloeren: meer dan mooi!
Ode verzorgt exclusieve gietvloeren die een uitstekende basis vormen voor je interieur. Tijdloos, mooi en eenvoudig te onderhouden, dat zijn de gietvloeren van Ode aan de Vloer.
Vraag nu de brochure aan »
Keukens van Uw KeukenspeciaalzaakGratis keukenboek van Uw Keukenspeciaalzaak
Ontvang 'Een boek vooraf'. Meer dan 80 pagina's aan nuttige keukeninformatie en praktische tips over zaken waar je op moet letten voordat je je keuken koopt. Het boek bevat alle ingrediënten voor het samenstellen van je eigen droomkeuken. Duidelijk en helder geschreven, met mooie foto's. Ter oriëntatie én inspiratie. Gratis en binnen enkele dagen in huis!
Vraag het boek hier aan »