Ontvang direct 5% korting op je eerste aankoop, schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief  ≫ Inschrijven

Kampeergevoel met GUS van Patrycja Domanska

» Naar de shop

Kamperen is niet aan mij besteed. Toch word ik bijzonder blij van dit lampje van Patrycja Domanska en Felix Gieselmann, geïnspireerd op de klassieke gaslamp die gebruikt wordt bij het kamperen.

De ‘GUS’ is een modern en bijna grafisch ontwerp, geïnspireerd op het kampeergevoel en de bijbehorende kampvuren. De basis van het lampje is verkrijgbaar in staalblauw of wit (poedercoating). De top is van glas en kan in doorzichtig of ondoorzichtig wit worden uitgevoerd.

GUS zal worden getoond tijdens de Salone del Mobile in Milaan. Het lampje is te zien bij MOST Salone, als onderdeel van Designersblock.

Ook leuk om te lezen